Portal treści PR

Artykuły poradniki

#BeSafe, czyli nowa kolekcja PAVV Jewelry

Nadchodzące lato z całą pewnością będzie intensywnym czasem dla młodych ludzi, spragnionych spotkań z przyjaciółmi i zabawy, po długim okresie w większości spędzonym w domu. Podczas letnich wypraw na miasto czy koncerty warto zadbać o swoje bezpieczeństwo – przypomina nam o tym nowa kolekcja pięknych naszyjników – gwizdków od marki PAVV Jewelry.

Podnosząca się temperatura oraz ponownie otwarte restauracje, puby i kluby skłaniają wiele osób do częstszego wychodzenia z domu. I choć jest to oczywiście powód do radości, warto przy tej okazji zadbać o swoje bezpieczeństwo. Na szczęście istnieje wiele sposobów na to aby poczuć się pewniej – wybieranie chętnie uczęszczanych miejsc w centrum miasta, czy udostępnianie swojej lokalizacji zaufanej osobie, podczas spotkań z nieznajomymi. Rozwiązaniem jest również gwizdek – i jak się okazuje ten atrybut również ma szansę być stylowy, a to udowadnia nam PAVV Jewelry.

Biżuteria tej marki wykonana jest z naturalnych kamieni, od początku do końca ręcznie, przez co każdy egzemplarz jest unikatowy i nieco inny. Same gwizdki z daleka wyglądają po prostu jak stylowa zawieszka – są długie, smukłe i dodają stylizacji subtelnej elegancji. Gwizdki dostępne są w trzech wariantach, dlatego z łatwością dopasujemy je do każdej stylizacji. W ofercie znajdziemy jasnoniebieski, delikatny naszyjnik z amazonitu, dopełniony srebrnym gwizdkiem, propozycję z granatu dla osób lubiących nieco mocniejsze kolory oraz wersję wręcz eteryczną wykonaną z użyciem labradorytu i złotego gwizdka. Niezależnie od wersji, którą wybierzemy, naszyjnik prezentuje się pięknie, a gwizdek sprawia, że możemy poczuć się bezpiecznie oraz użyć go w razie zagrożenia.

Projekt jest odpowiedzią na rosnącą świadomość młodych kobiet w kwestii troski o swoje bezpieczeństwo, nawet w codziennych sytuacjach Chciałabym aby każda właścicielka gwizdka mogła poczuć się wyjątkowo i pewnie.” – podsumowała Paulina Wiertelak, właścicielka PAVV Jewelry, autorka kolekcji gwizdków.

O marce:

PAVV Jewelry to nowa marka, której założycielką jest Paulina Wiertelak. Powstała w domowym zaciszu, z wielkiej pasji do tworzenia ręcznej biżuterii z naturalnych kamieni ozdobnych. Wszystkie materiały z których wykonana jest biżuteria PAVV charakteryzują się wysoką trwałością – mogą być noszone przez lata. Biżuteria proponowana przez markę jest lekka i nienachalna, a przez swoją oryginalność zupełnie różni się od tego co możemy znaleźć w sieciówkach. Oprócz regularnej kolekcji autorka wykonuje projekty spersonalizowane, całkowicie dopasowane do oczekiwań klienta, a także jego stylu i charakteru.

Więcej na temat marki w social mediach – na FB https://www.facebook.com/pavv.jewelry i Instagramie https://www.instagram.com/pavv.jewelry/ a także na stronie https://pavv.pl/.