Portal treści PR

Artykuły poradniki

Marka Crocs została laureatem tegorocznej edycji projektu Superbrands 2021!

Superbrands to niezależna organizacja promująca ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację case studies marek, które dzięki reprezentowanym wartościom i wyjątkowym korzyściom, jakie oferują konsumentom — osiągnęły rynkowy sukces.

Crocs.pl

Wyjątkowy znak Superbrands

To największe badanie siły danej marki w Polsce. O opinie zapytanych zostało ponad 10 tysięcy konsumentów. Łącznie przebadano ponad dwa tysiące marek. Kluczowym czynnikiem decydującym o przyznaniu wyróżnień był indeks siły marki, który wynikał z różnicy między wynikiem polecania, a odradzania danej marki. Tytuły Superbrands otrzymały marki, które uzyskały indeks większy niż 70% ze średniej dla TOP 3 w danej kategorii i zostały pozytywnie zarekomendowane przez Radę Marek.

Założeniem Superbrands jest wyłonienie grona marek, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania konsumentów. Marki oceniane są w ramach kategorii, w których funkcjonują. Spójność i konsekwencja w działaniu bez względu na rynkowe trendy i zawirowania to najważniejsze cechy, które pozwalają marce na wieloletnie funkcjonowanie i ciągłe przyciąganie Klienta. 

Dlaczego Crocs?

Crocs.pl

Buty Crocs powszechnie uważane są za bardzo wygodne i wszechstronne. Można w nich chodzić długo i bez obaw niezależnie od tego, czy dotyczy to wycieczki pod miasto, wyjścia do centrum handlowego czy wakacji nad ciepłym morzem. Crocs to decydowanie jeden z najlepszych produktów na rynku. Sprawdzają się w różnych sytuacjach, można je łatwo czyścić, a także personalizować dzięki przypinkom Jibbitz. Marka od lat jest rozpoznawalna na całym świecie, a dzięki akcjom wpierającym wolność, pokój i równouprawienie przyczynia się do polepszania życia środowisk, o których świat zapomina.

www.crocs.pl