Portal treści PR

Artykuły poradniki

Reprezentacja Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej

Reprezentacja Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej 3 zwycięstwa 1 dnia

Od wielu lat z ogromnymi sukcesami. Zawsze wracają z medalami na piersi. I zawsze skromni ponad miarę. Z dumą reprezentują nasz kraj na turniejach międzynarodowych. Zawsze nastawieni na sukces. Zawsze walczący o najwyższe miejsca.

Reprezentacja Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej

Reprezentacja Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej powalczy na Para Volley Europe.

W poniedziałek 26.07.2021 we wczesnych godzinach porannych zameldowali się na Turnieju w Słowenii. Od wtorku 27.07.2021 do czwartku 29.07.2021 powalczą z przeciwnikami o trofea, medale i po raz kolejny mają nadzieję usłyszeć finałowego Mazurka Dąbrowskiego.

Wyjściowa czwórka Reprezentacji Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej Artur Wąsowicz, Rafał Wójtowicz, Bartłomiej Synowiec i Michał Wypych pod czujnym okiem trenera Kadry Piotra Janiaka ma wielkie apetyty na złoto.

Chłopaki są dobrze przygotowani po trzech Zgrupowaniach Kadry w Polsce. Wiedzą co mają robić i mają ogromny apetyt na zwycięstwo. Nastawienie mamy bojowe i nie oddamy łatwo swojej skóry. Reprezentanci mają profesjonalną opiekę ze strony fizjoterapeuty Natalii Płóciennik i wsparcie trenera mentalnego Marty Gargas. Wierzymy wszyscy w nasz wspólny sukces.” – mówi trener Kadry Piotr Janiak.

Dobre przygotowanie sportowe, wytrzymałościowe, taktyczne i mentalne to podstawa w drodze do sukcesu. Chłopaki są nastawieni bardzo pozytywnie. Chcą grać i wygrywać. Mają duże apetyty na złoto. Wiedzą na co ich stać, ale nie lekceważą żadnego z przeciwników. Wiemy wszyscy, że łatwo nie będzie, ale wierzymy w sukces i zwycięstwo.” – mówi trener mentalny Kadry Marta Gargas

Wtorek  27.07.2021 był dla naszej Reprezentacji bardzo wyczerpujący i wymagający – rozegrali trzy mecze grupowe.

O godz. 12:00 pierwszy mecz z gospodarzem turnieju Słowenią odnieśli zwycięstwo 2:0

Następny o godz. 17:00  z Węgrami – także zwycięstwo 2:0

19:00 z Chorwatami – kolejne zwycięstwo 2:0

Nie łatwiej zapowiada się środa 28.07.2021. O godz. 16:00 czeka nas mecz z Włochami a o godz. 18:00 ze Słowacją.

Po meczach, w grupach zostanie wyłoniona pierwsza czwórka, która również w środę w godz. 20:00 i 21:00 rozegra mecze o miejsca w półfinałach i finałach turnieju.

Mecze o medalowe miejsca zaplanowane są na czwartek 29.07.2021. Finał turnieju rozegrany zostanie w czwartek o godz. 19:00.

Wszystkie mecze będzie można śledzić na bieżąco w mediach społecznościowych, a mecze naszej Reprezentacji w relacji na żywo na fanpage’u Reprezentacja Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej.

Trzymamy kciuki za naszych Reprezentantów i życzymy samych serwisowych asów.

Aktualizacja na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Reprezentacja-Polski-os%C3%B3b-niepe%C5%82nosprawnych-w-siatk%C3%B3wce-pla%C5%BCowej-105004705215609