Portal treści PR

Artykuły poradniki

SuperWoman – zgłoś się i zostań inspiracją dla innych!

Wśród nas jest wiele fantastycznych kobiet, które dzięki swojej sile, determinacji stają się inspiracją dla innych kobiet. Niejedna kobieta pokonała wiele trudności, aby osiągnąć sukces zawodowy. Nierzadko kryje się za tym fascynująca historia, pełna nietypowych zdarzeń, nierzadko trudna czy wzruszająca. Takie prawdziwe sytuacje – prosto z życia – są niekiedy najlepszą formą inspiracji i wiary w swoje możliwości dla innych! Zostać SuperWOMAN – stań się wzorem dla innych kobie i opowiedz swoją historie!

TAK! Jestem SuperWOMAN– weź udział w konkursie!

Portal www.prawokobiet.pl stworzył akcje, której celem jest inspirowanie innych kobiet w walce o swoje cele, marzenia, a także prawa te naturalne i te stanowione.  

Na bazie lekcji przebytych przez inne KOBIETY chcemy dać innym KOBIETOM, znajdującym się w sytuacjach podobnych nadzieję i wiarę w to, że dla nich przyjdzie dobry czas.mówi Eweliną Miśko-Pawłowską radca prawny i redaktor naczelna PrawoKobiet.pl – Dlaczego nazwa TAK! Jestem SuperWOMAN !dlatego, że my KOBIETY potrafimy być siłaczkami i w sytuacjach trudnych dajemy sobie radę nawet jeśli wiatr dmucha nam prosto w twarz, ale nie potrafimy siebie docenić, potrzebujemy często sobie to uzmysłowić, najczęściej taką świadomość wykształcają w nas osoby trzecie i ich wiara w nas.

Do kogo kierowana jest akacja

Akcja skierowana jest do kobiet, które musiały stawić czoła różnym sytuacjom, pokonując różne trudności życiowe, zawodowe, a także prawne. SuperWOMAN to kobieta, która walczyła o swoje racje, swoje cele i ambicje w taki sposób, że osiągnęła sukces. Nie stoi w miejscu – nadal się rozwija. Nie zawsze są tego świadome, potrzebują wiary w siebie i poczucia odbudowania własnej wartości.

Jak sie zgłosić?

Wyślij swoją historię na biuro@prawkobiet.pl najpóźniej do 31 lipca 2020 r.

Jury akcji wyłoni 20 historii kobiet, których historie zostaną opublikowane na stronie prawokobiet.pl. Spośród nich – czytelnicy serwisu poprzez głosowanie wyłonią 3 zwycieżczynie. Opisane sytuacje pojawią się także w specjalnym e-book pt. TAK! Jestem SuperWOMAN!

Nagroda

Nagroda główna – sesja zdjęciowa z pełną metamorfozą i wiele innych ciekawych nagród dla laureatek. Ponadto Akcja zakończy się wydaniem e-booka z 10-oma, wybranymi przez jury, historiami kobiecymi.

Sztab sesji

Dołącz do akcji! Zgłoś się i wygraj atrakcyjne nagrody!

Klaudia Bogumiła Markiewicz – kosmetolożka

Małgorzata Osuch – stylistka

Natalia Howis – wizażystka

Yana Ydawska – fotograf

Szczegóły akcji: https://www.prawokobiet.pl/superwoman/

Harmonogram akcji: https://www.prawokobiet.pl/superwoman/harmonogram-akcji/

Partnerzy akcji: https://www.prawokobiet.pl/superwoman/partnerzy-akcji/

Udział w akcji jest bezpłatny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ