Portal treści PR

Artykuły poradniki

domówka

2 edycja Domówki z Ale Agentką!

Materiał prasowy

Kolejna Domówka z Ale Agentką, to wyjątkowe, kameralne spotkanie połączone z networkingiem, zabawą taneczną i pysznym jedzeniem. Podczas tej edycji organizatorka Dorota Sztuba zaplanowała masę różnych atrakcji m.in. prelekcję na tematy wnętrzarskie i warsztaty improwizacji. Pierwsza edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem, czas na kolejne świetne towarzystwo w domówkowym klimacie już w maju!

2 edycja Domówki odbędzie się 20 maja, od godziny 16 w podpoznańskich Czapurach, na Osiedlu nad Głuszynką. Miejsce imprezy stanowi funkcjonalnie wykończony dom pokazowy w osiedlu domów szeregowych pod Poznaniem. Dom można nabyć od ręki albo skorzystać z ciekawej opcji najmu z dojściem do własności, czyli mieszkania od zaraz i finalizacji zakupu w ciągu 3 lat. To metoda zakupu nieruchomości dla osób, które czekają na zbudowanie swojej zdolności kredytowej.

Zobacz więcej: https://www.aleagentka.com/oferty/dom-szeregowy-dla-twojej-rodziny/

Misja „Domówki z Ale Agentką”

Cykliczne wydarzenie ma na celu zorganizowanie nietypowego Dnia Otwartego, który nie tylko pokaże walory obiektu, zaprezentuje urządzone w szczegółach i przestronne mieszkanie, ale także połączy ludzi. Networking ma tu kluczowe znaczenie. To świetny czas do budowania relacji biznesowych i nawiązywania kontaktów.

Nietypowy, oryginalny Dzień Otwarty łączący wydarzenie z promocją nieruchomości. Coś niecodziennego i unikalnego. Do tego wyśmienity catering i jak na domówkę przystało, co dobrego przyniosą goście!

Domówka z Ale Agentką odbywać się będzie cyklicznie, w różnych miejscach w Polsce pod patronatem znanych i lubianych mediów oraz we współpracy z lubianymi markami.

„Cykliczne spotkania, organizowane w różnego typu nieruchomościach mają stać się innowacyjnym sposobem na poszerzenie grupy odbiorów oferty danej nieruchomości.

To spotkania w nieformalnej, towarzyskiej atmosferze, które z jednej strony budują lokalnie kapitał biznesowy i społeczny, a z drugiej pozwalają zaprezentować nieruchomość daleko poza branżowymi portalami ogłoszeniowymi” – mówi inicjatorka Domówek z Ale Agentką, Dorota Sztuba.

W programie

W tej edycji Domówki z Ale Agentką uczestników powitamy prelekcją projektantki polskiej marki meblowej Miuform, Agnieszki Możdżer pt. „Urządzanie niewielkich wnętrz – funkcjonalność i pomysł ponad wszystko”.

Następnie weźmiemy udział w warsztatach improwizacji o domownikach, prowadzonych przez Agnieszkę Rogaczewską-Foryś i Leniwe Raz! Czyli połączenie interaktywnego teatru i stand up’u.

Nie zabraknie fantastycznej zabawy tanecznej, przy dyskotekowej i rockandrollowej muzyce z DJ’em. Loterii upominkowej, konkursów z nagrodami m.in. od marki Miuform.

„Dopracowany i różnorodny program wydarzenia tworzony jest z myślą o wzbogaceniu sprzedaży nieruchomości o interakcję społeczną i networking biznesowy. Czekają nas fantastyczne prelekcje, warsztaty, fotościanka i konkursy, w końcu sama potańcówka, czyli tytułowa domówka” – mówi Dorota Sztuba.

Udział i goście

Domówka ma ograniczoną liczbę miejsc. Organizatorka przewidziała konkursy w mediach społecznościowych na fan page’ach Ale Agentki https://www.facebook.com/events/771942794366830?active_tab=about

i współorganizujących wydarzenie Miuform i Leniwe Raz!

https://www.instagram.com/p/CsDh0qUoYx8/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać wejściówki oraz puf Miuf!

Ilość miejsc jest ograniczona.

Patronat medialny

Imperium kobiet, Law Business Quality, kobiety przy kawie, Woman in the world, Szczypta Luksusu, Feszyn.com,  Warto Znać,  Świat Kobiecej Mocy

Materiał prasowy