Portal treści PR

Artykuły poradniki

babski szczyt zajebistosci

Babski szczyt zajebistości już w ten weekend!

Kobiety na LUUzie by MUU

Kobiety z CAŁEGO ŚWIATA ( bilety kupiły Polski mieszkające na Cyprze, w Norwegii, Szwecji, Niemczech i UK) bez względu na wiek, zainteresowania, rozmiar i doświadczenie spotkają się na Śląsku 24 września, aby porozmawiać o sprawach ważnych, trudnych i codziennych. Jeśli masz już dosyć nudnych i sztabowych konferencji i chcesz porozmawiać twarzą w twarz, z kobietami z krwi i kości, które mają coś wartościowego do powiedzenia i mogą podzielić się cennym doświadczeniem – dołącz do nas!

Cel i misja Babskiego Szczytu Zajebistości 

Atmosfera gra tu główne skrzypce. Naturalny i swobodny klimat na poduchach, fotelach z kocem na kolanach.  Każdy uczestnik ma się czuć swobodnie, nic nie może go ograniczać.

Głównym celem wydarzenia jest dodanie odwagi, pozytywnej energii,  współdzielenie się doświadczeniami i przeżyciami, pokazanie że wszystkie ograniczenia są w naszej głowie. To innowacyjny i niekonwencjonalne kobiece spotkanie. Będziemy się śmiać, wspólnie płakać i przede wszystkim wspierać.

Jeśli czujesz, że brakuje Ci sił, coś jest nie tak, że stoisz w miejscu i masz dosyć różnych sztywnych i nudnych wydarzeń z których nic nie wynosisz – dołącz do nas. To właśnie tu, dowiesz się kim jesteś, gdzie jesteś, gdzie chcesz być a przede wszystkim KIM NIE CHCESZ BYĆ! 

Nie zabraknie pysznego jedzenia, aromatycznej herbaty i świeżo palonej kawy oraz innych smakowitych niespodzianek.

Organizatorka

Olga Ślusarczyk – projektantka i właścicielka marki odzieżowej MUUkreacje.pl, która od lat udowadnia kobietom, że są piękne bez względu na rozmiar, wiek, wzrost, stan posiadania i „focha” jakiego mają, że mogą wszystko i tak naprawdę nic nie MUUszą jeśli bardzo nie chcą. I nie są to błahe słowa, Olga jest osobą bezkompromisową, charyzmatyczną, otwartą i bardzo kreatywną. Mówi o sobie, że jest kontrowersyjną stylistką oraz ekspertem ds. leczenia kobiecych UUmysłów z „posranych” myśli. O czym przekonacie się podczas Babskiego Szczytu Zajebistości.

babski szczyt zajebistosci

Kto się pojawi?

Dorota Wellman i Marta Klepka – czyli duet  Kobieta on Tour – porozmawiają o tym czy łatwo pokochać siebie, że wiek to tylko cyfra i każdy z nas może wyciągnąć z życia to co najlepsze!

Katarzyna Strzyż – która opowie o babskich fochach i o tym, że życie nie ma daty przydatności.

Magdalena Mikołajczyk – znana blogerka Matko Jedyna, opowie o wyjściu z depresji i życiu bez presji,  o tym czego nam brak i co w życiu ważne.

Joanna Klimaszewska – znana w social mediach jako StoryTrenerka. Opowie o trendach w social mediach, o budowaniu własnej marki i o tym, dlaczego nie zawsze warto komentować, nawet jak mamy na to ochote

Donata Dębińska – Z wykształcenia jestem psychologiem, choreografem oraz hipnoterapeutą. Na swoim warsztacie chciałabym przedstawić Wam jak dużo możecie zrobić każdego dnia dla swojego ciała i umysłu będąc swobodnie sobą i ze sobą.

Ewelina Salwuk-Marko – PRowiec, dziennikarka, wydawca portali, wykładowca akademicki, opowie o błędnych przekonaniach, hejcie jakiego doświadczają pracujące matki i nie tylko.

Joanna Gizgier – Ekspertka branży IT, właścicielka ByFehu – opowie jak znaleźć światełko nadziei, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Oraz inne fantastyczne kobiety!

Ponadto

Pokaz mody najnowszej, jesiennej kolekcji Muukreacje w których zaprezentują się ambasadorki marki. Tak naprawdę to modelkami są Mamy dzieci z niepełnosprawnościami oraz nasze Mamy ( moja i Dosi) Mamy opowiedzą też o tym jak się żyje z wiecznym oddechem innych na barkach – w momencie spełniania swoich marzeń, poświecaniu sobie uwagi zmagają się z poczuciem winy narzucanym przez innych ŻE PRZECIEŻ MAJĄ CHORE DZIECI I MAJĄ SIEDZIEĆ W DOMU, BRUDNE, BRZYDKIE I NIESZCZĘSLIWE… a one chcą żyć na tyle normalnie na ile się da – dlatego IDĄ W POKAZIE!!!

Na zakończenie evetu, pod wieczór, przewidziany jest after.

Bilety do nabycia: https://muukreacje.pl/babski-szczyt-zajebistosci/

Patroni medialni:

Feszyn.com
Imperium Kobiet
Kwiat Kobiecej Przedsiebiorczości
Law Business Quality
Kobiety przy kawie
Obcasy.pl
Woman in the world

Moda i ja

Business Woman Life