Portal treści PR

Artykuły poradniki

Bielizna bardzo prosta i kobieca -zobacz modele!

Janerka / pakamera.pl

To, co najbliższe naszemu ciału powinno być idealnie dopasowane, komfortowe i niewyczuwalne.

Wybór odpowiedniej bielizny to temat trudny, bo wkracza w strefę naszej intymności i nie każda kobieta chciałaby o tym dyskutować. Jednak za pewnik można przyjąć fakt, że ta część garderoby musi być idealnie dopasowana. Rozmiar ma tu istotne znaczenie, nie ma miejsca na kompromis.

Dominika Janerka, twórca marki pochodzącej od jej nazwiska, stworzyła bieliznę, która jest skierowana do bardzo zróżnicowanej grupy kobiet. Bielizna pojawiła się niedawno na pakamera.pl. W kolekcji znajdują się proste, miękkie komplety, noszone na co dzień, jak i bardziej wyrafinowane, dla tych kobiet, które lubią czuć się kobieco i podkreślają to wyborem właśnie tej części garderoby.

Bielizna Janerka uwalnia naturalne walory kobiece bez sztucznego maskowania i upiększania, aby każda kobieta poczuła się swobodnie w swoim ciele i podkreślała atuty, które posiada. 

Cały proces tworzenia produktów jest od początku do końca wykonywany przez projektantkę. Bieliznę Janerka znajdziecie na platformie zrzeszającej polskich projektantów pakamera.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ