Portal treści PR

Artykuły poradniki

Glam z efektem WOW!

Kolekcja Glam włoskiej marki Nomination Italy nadaje nowy wymiar linii Composable. Kwadratowe linki, bardziej wyrazisty styl i duży wybór ozdobnych kafelków.

Odkryj bransoletki i kafelki Glam od Nomination Italy z możliwością łączenia tak, jak lubisz. Nowe elementy idealnie pasują do poprzednich kolekcji Composable. Bez trudu możesz je miksować! Do wyboru masz tysiące elementów. 

Nomination Italy/labizu.pl

Każda bransoletka Glam ma swoją duszę, za którą kryje się przekaz. Wybierz taką, która najlepiej wyraża Ciebie bądź osobę, którą chcesz obdarzyć takim prezentem. Sama skomponujesz bransoletkę, możesz ją po swojemu stylizować, układać i dzielić z kim tylko zechcesz.

Odkryj nowe bransoletki Glam od Nomiantion Italy i ciesz się możliwością ich własnego komponowania! Lubisz efekt WOW? Ta kolekcja na pewno spełni Twoje oczekiwania. Kafelki z kryształkami Swarovskiego, cyrkonie, brokat to wszystko sprawi, że będziesz gwiazdą w blasku tej pięknej biżuterii.

Nomination Italy/labizu.pl

Bransoletki z kolekcji Glam Composable dostępne na stronie labizu.pl oraz we współpracujących salonach jubilerskich na terenie Polski.