Portal treści PR

Artykuły poradniki

Derma Instytut laureatem Złotych Orłów Medycyny!

Wrocławska klinika medycyny estetycznej została ponownie doceniona w plebiscycie branżowym Orły Medycyny. W kwietniu tego roku statuetka została wręczona w ręce Marcina Januska z Derma Instytutu. Nagrodami w tym konkursie mogą pochwalić się jedynie placówki medyczne świadczące najlepsze usługi w kraju.

Nagroda Orły Medycyny przyznawana jest na podstawie ocen klientów zamieszczonych w sieci. Derma Instytut uzyskał średnią ocen 9.6/10, co pozwoliło klinice znaleźć się w gronie 1,96% najlepszych przedsiębiorstw świadczących usługi medyczne w Polsce.

Warto zaznaczyć, że opinie zostały zgromadzone podczas zwiększonego reżimu sanitarnego, w czasie szczególnie trudnym dla branży medycznej i estetycznej.

Przede wszystkim dziękuję członkom naszego wspaniałego zespołu, którzy są zawsze gotowi do podejmowania nowych wyzwań, nieważne od okoliczności. Pandemia nauczyła nas, że do wszystkiego należy podchodzić elastycznie, i tak właśnie staraliśmy się prowadzić Derma Instytut w czasie obostrzeń sanitarnych. Te wszystkie pochlebne opinie bardzo cieszą, szczególnie że napisanie pozytywnego komentarza wymaga więcej samozaparcia niż negatywnego. Dlatego też bardzo dziękuję wszystkim zadowolonym klientom, którzy postanowili się o nas wypowiedzieć. Nagroda dodała nam jeszcze więcej motywacji do kontynuowania tego co robimy na co dzień” – powiedział Marcin Janusek, współwłaściciel kliniki Derma Instytut.

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na: https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut