Portal treści PR

Artykuły poradniki

dziennik rozwoju osobistego (8)

Pracuj nad sobą kiedy chcesz! Dziennik rozwoju osobistego “Poczuj luksus bycia sobą”

Nie od dziś wiadomo, że rozwój osobisty jest kluczowym i ważnym elementem naszego życia. Wpływa na nasze plany zawodowe i osobiste, nierzadko dając nam szczęście. W obecnym świecie, bardzo dużo mówi się o rozwoju osobistym, o pracy nad sobą. Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Jak może na nas wpłynąć i co możemy zyskać? Jak zmienić nastawienie na bardziej pozytywne? Jak odnaleźć siebie i zmienić własne myśli? I czy można to zrobić to samodzielnie? Na te i inne pytania odpowiada autorski projekt Patrycji Dorsz vel Drożdż dziennik rozwoju osobistego “Poczuj luksus bycia sobą”.

poczuj luksus bycia sobą

Kiedy brakuje Ci czasu

Rozwój osobisty wymaga czasu, skupienia i świadomości potrzebnej do realizacji zamierzonego celu. We współczesnym świecie, nie każdy ma możliwość skorzystania z kursów online czy udania się na szkolenia stacjonarne. Wymaga to nie tylko pewnych środków finansowych, ale także czasu. A czasu mamy zawsze za mało. I tu naprzeciw takim oczekiwaniom powstał Dziennik Rozwoju osobistego, dzięki któremu możesz przepracować niektóre elementy swojego życia samodzielnie.

Taka książka daje niesamowite możliwości. Po pierwsze możesz ją zabrać kiedy chcesz i gdzie chcesz. To Ty decydujesz o tym kiedy czytasz i ćwiczysz. Może być to chwila w domu, parku czy kawiarni albo podczas podróży pociągiem. Dzięki książce Patrycji Dorsz vel Dróżdż możesz popracować nad sobą w każdym momencie i w każdym miejscu. Po drugie mentalne ćwiczenia pozwolą Ci odkryć siebie na nowo i spojrzeć na ważne sprawy z różnej perspektywy.

Książka idealna dla Ciebie

Dziennik rozwoju daje pewną samodzielność, prowadzi przez różne etapy i skłania do refleksji.  Zadania jakie można wykonać w „Poczuj luksus bycia sobą” są z pozoru bardzo proste, często jednak mogą okazać się zaskakujące i nieoczywiste. Dziennik skłoni do refleksji na temat życiowych planów, marzeń, ról w związku, różnych blokad, a także poczucia własnej wartości

W książce oprócz rożnych wskazówek, porad i refleksji odnajdziemy inspirujące cytaty i przepiękne grafiki autorstwa Ilony Celiny Rorzkowskiej-Witowskiej – malarki, graficzki i ilustratorki.

Dla kogo dziennik?

To publikacja dla kobiet, które poszukują własnej drogi, gdzieś w jakimś momencie straciły cel życia, zgubiły się. Dziennik ma za zadanie pomóc im spojrzeć na swoje życie nieco inaczej, wyprostować różne ścieżki. To połączenie dziennika i poradnika, który może wywołać realne zmiany, nawet te najmniejsze. Idealny dla mamy, kobiety biznesu, siostry czy najlepszej przyjaciółki.

Dedykuję ten dziennik wszystkim kobietom, które chcą skończyć z oczekiwaniem, aż coś się zmieni w ich życiu, lecz pragną same coś zmienić, aby wszystko inne zobaczyć oczami pełnymi akceptacji, szczęścia i miłości do siebie samej. Jeśli jesteś taką kobietą i czytasz właśnie ten tekst – zapraszam Cię do podjęcia pracy nad realną zmianą swojego życia! „ mówi Patrycji Dorsz vel Drożdż autorka książki.

Co wyróżnia dziennik?

W dzienniku odnajdziesz 30 różnych inspiracji na każdy dzień. Jest to specjalnie opracowana metodologia, która pozwala zmienić nasze wewnętrzne nawyki myślowe. Merytoryczny materiał oparty o łatwe ćwiczenia przyniosą ciekawe spojrzenie na dotychczasowe życie.

Program zaproponowany w książce opiera się na modelu coachingowym GROW (G-goal, R- reality, O-options, W- will). Zaczynasz od pewnej wizji tego, co chcesz osiągnąć, zmienić. Kolejnym krokiem jest ocena siebie z innej perspektywy.  Na końcu poszukujemy dróg do realizacji własnych celów i konkretnych działań.

Wystarczy znaleźć kilka minut, aby przeanalizować właśnie blokady, wartości, marzenia czy poczucie własnej wartości. Nie zabrakło miejsca na notatki czy ćwiczenia coachingowe. Możesz wykonać zadania nieco dłużej niż 30 dni, jednak nie od dziś wiadomo że systematyczna praca nad sobą daje najlepsze efekty.

O Autorce

Patrycja Dorsz vel Drożdż jest doktorantką na Wydziale Nauk Pedagogicznych DSW, jest także wykładowcą z zakresu komunikacji. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe, warsztaty i kursy online. Zajmuje się badaniami z zakresu mediacji i rozwiązywania konfliktów rodzinnych.

Dziennik do kupienia tutaj: https://instytut-rozwoju-sensivia.eu/produkt/dziennik-rozwoju-osobistego-dla-kobiet/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ