Portal treści PR

Artykuły poradniki

Jak wyczarować wakacyjny look online?

Wieczorne spacery, zwiedzanie, czy po prostu kolacja ze znajomymi – tego rodzaju aktywności potrzebują wygodnej stylizacji. Markową, letnią odzież znajdziesz bez wychodzenia z domu, w sklepie online Visciola Fashion.

Lekkie, zwiewne sukienki możesz nosić na co dzień. Są o tyle wygodne, że pasuje do nich każdy rodzaj obuwia. Jeśli lubisz styl bardziej sportowy możesz założyć krótszą sukienkę, a do niej baleriny, sandały lub po prostu klapki. 

Na wieczorne wyjścia warto zabrać ze sobą coś, co narzucisz na ramiona. Uniwersalna będzie kurtka jeansowa. Pasuje do krótkich spodenek, sukienek, spódnic i spodni. Zestawiona z dowolnym rodzajem obuwia. Do pełnej stylizacji brakuje tylko torebki. Klasycznie, czyli czarna czy może czerwona? Nie ograniczaj się i pozwól sobie na odrobię szaleństwa.

Podczas wakacyjnych wypraw najlepiej sprawdzają się szorty, t-shirt i odkryte obuwie. Wieczorem cieplejsza bluza, do tego awaryjnie spodnie – z takim zestawem na pewno nie zmarzniesz. Noś się wygodnie, modnie, odpoczywaj i baw się dobrze! 

Prezentowane marki dostępne są na stronie visciolafashion.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ