Portal treści PR

Artykuły poradniki

Dla pewnych siebie kobiet o własnym stylu.

Bielizna polskiej produkcji, dostępna na platformie dla polskich projektantów pakamera.pl

Le Baiser to marka stworzona przez dwie siostry z potrzeby posiadania bielizny,która łączy piękne koronki i tkaniny bez z fiszbin i usztywnień.

Zmysłowe koronki, szlachetne wykończenia i eleganckie opakowania to propozycja marki Le Baiser dla pewnych siebie kobiet o własnym stylu, kochających modę i posiadających wyrafinowany gust. Większość detali wykańczana jest ręcznie, niezwykle ważna dla brandu jest także jakość materiałów użytych w procesie produkcji. Wszystko, co powstaje w Le Baiser, uszyte jest w Polsce.

Bielizna została stworzona z myślą o użytkowaniu jej na codzień, tak aby od poniedziałku do niedzieli każda kobieta czuła się pewnie, komfortowo i atrakcyjnie. Jednak bardzo często jest także wybierana na specjalne okazje, takie jak np. ślub czy wieczór panieński jako prezent. Idealna dla kobiety, która chce czuć się piękna nawet w oversizowym swetrze. Dodatkowo charakteryzuje ją wewnętrzny magnetyzm, który produkty Le Baiser mają umocnić. Kobieta, która zna trendy, korzysta z tej wiedzy, mądrze zachowując 100 % seksapilu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ