Portal treści PR

Artykuły poradniki

Luksusowa, zachwycająca srebrna biżuteria.

Design marki TI SENTO nawiązuje w swoich projektach do unikalnego mediolańskiego stylu: wyrafinowany i zgodny z trendami, ale nigdy przesadny. Marka zaskoczyła cały świat mody swoim konceptualnym myśleniem. Zasada Mix & Match, czyli swobodne łączenie i dopasowywanie, pozwala Klientom na tworzenie świadomych doborów kompletów biżuterii. Stało się to integralną częścią koncepcji marki.    

Wszystkie modele tworzone są przez projektantów TI SENTO według własnych wzorów. Każdy powstaje w wyniku bezpośrednich poszukiwań wśród oczekiwań Klientów. Są to kolekcje, które naprawdę spełniają ustalone standardy designu.

Mix&Match” polega na połączeniu i odpowiednim dobraniu ubioru i biżuterii, aby dopasować się do każdej możliwej sytuacji oraz indywidualnych predyspozycji. Tak tworzy się totalny look Ti Sento. Łączenia naszyjników z zawieszkami, zawieszek do kolczyków, pierścionków i bransoletek są uzupełnieniem tego stylu. Wszystkie wzory i kolory kamieni oraz opraw można swobodnie łączyć z innymi kolekcjami i tworzyć nowe zestawienia.  

Biżuteria Ti Sento dostępna jest online w sklepie labizu.pl oraz w salonach współpracujących. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ