Portal treści PR

Artykuły poradniki

Przez pasję do własnej marki

Marka  Pauline Twig to kawałek historii kobiety, która najbardziej na świecie pokochała tworzenie obuwia.

W każdym modelu zawarty jest ukryty przekaz tego, co dany but ma do zaoferowania. Projekty są ponadczasowe, nie tylko bardzo kobiece, ale przede wszystkim wygodne i wykonane ręcznie przez polskich rzemieślników z najwyższej jakości włoskich skór. To specjalnie dla nich właścicielka marki, Paulina Gałązka, podróżuje często z rodzinnego Krakowa do Włoch w poszukiwaniu słońca, inspiracji i najlepszych materiałów, z których powstają następnie buty sygnowane znakiem Pauline Twig. 

fot: Pauline Twig

Każdy z modeli został starannie zaprojektowany, aby zapewnić Ci najwyższą jakość, wygodę i możliwość wpasowania się w Twój styl. Często nie zdajemy sobie bowiem sprawy, jak duża ilość komponentów wchodzi w skład pojedynczego buta. Są bowiem części widzialne dla oka i te schowane, odczuwalne tylko dla Ciebie, które są równie ważne. Dlatego założycielka i projektantka obuwia towarzyszy swoim produktom przez cały okres ich tworzenia. To właśnie wyróżnia jej markę na tle innych.

Zakładając obuwie sygnowane znakiem Pauline Twig poczujesz, że to coś więcej, niż tylko buty. To piękno, które projektantka i założycielka marki chce Ci podarować.

Obuwie Pauline Twig dostępne jest w sklepie online paulinetwig.com

fot: Pauline Twig

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ