Portal treści PR

Artykuły poradniki

Derma Instytut w Warszawie

Derma Instytut to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które od 2015 roku pomaga pacjentom w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Filozofią działania kliniki jest korzystanie z najwyższej jakości produktów, które gwarantują nie tylko bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, ale też komfort pacjenta i niesamowite efekty. Specjaliści znają najnowsze trendy na rynku i łączą je z własnym doświadczeniem.

Popularność kliniki Derma Instytut przyczyniła się do połączenia sił z warszawską Vita Nutrition Clinic, która oferuje kompleksowy zakres usług dietetycznych i medycznych. Od teraz zabiegi znane z Derma Instytut będzie można wykonać również w Warszawie. Dwie placówki połączyły podobne ideały: bezpieczeństwo jako priorytet, pasja do zawodu, ciągła chęć samodoskonalenia oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Współpraca to możliwość rozwinięcia marki i przedstawienia jej szerszemu gronu zainteresowanych podobnymi usługami, a centralne położenie Warszawy daje nowe perspektywy rozwoju kliniki. Centrum medyczne w stolicy łączy nowoczesność z naturą, jest przestronne, ale jednocześnie przytulne. Pacjenci mogą w nim złapać chwilę oddechu od galopującego świata, a przed wizytą zrelaksować się w poczekalni z filiżanką kawy. Kompleksowo wyposażone w sprzęt najnowszej generacji gabinety to zapewnienie bezpieczeństwa i niepowtarzalnej jakości.

“Wierzę, że jakość Derma Instytut obroni się również w Warszawie, choć konkurencja jest ogromna. Niektórzy pacjenci przemierzają kilkaset kilometrów, by odbyć wizytę w naszej klinice, co jest utrudnieniem dla stałych konsultacji. Wiedzieliśmy, że drugi punkt Derma Instytut musi znaleźć się w nieco większym i lepiej skomunikowanym mieście niż Wrocław, a warszawskie Bielany wydały się do tego idealne.” – mówi Przemysław Łabędzki, współwłaściciel Derma Instytut.

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na: https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych: https://www.instagram.com/derma_instytut/ https://www.facebook.com/dermainstytut