Portal treści PR

Artykuły poradniki

e-commerce

Opinie o systemie, czyli co klienci mówią o ErpBox?

Rynek e-commerce to nieustanny rozwój. Coraz więcej sklepów stacjonarnych przenosi swoją sprzedaż również do Internetu.

e-commerce

Czasem następuje całkowita rezygnacja z możliwości robienia stacjonarnych zakupów, a czasem jest to jedynie dodanie kolejnego kanału sprzedaży i dotarcie do nowych klientów i kontrahentów. Do skutecznego zarządzania procesem sprzedaży on-line przydają się różnego rodzaju programy. Jednym z nich jest ErpBox. Jakie opinie posiada ten system, a także jakie posiada funkcjonalności? Dowiesz się o tym w tym artykule!

ErpBox – funkcjonalności

Przyjrzyj się zatem funkcjonalnościom tego programu. ErpBox to przede wszystkim oszczędność czasu. Dzięki systemowi oszczędzisz mniej więcej 3 minuty na obsłudze jednego zamówienia. Oprócz tego, ErpBox aktualizuje dane, dlatego też zawsze Twoje stany magazynowe będą zgodne z tym, co aktualnie się sprzedało. Możesz tutaj także podpiąć nielimitowaną ilość kont, które będziesz obsługiwać dzięki temu systemowi. 

ErpBox – korzyści

Jakie korzyści przynosi integracja sprzedaży z systemem ErpBox?

  • obniżenie kosztów – to między innymi zaoszczędzenie około 3 minut na obsłudze jednego zamówienia, co w skali 60 zamówień daje aż 3h,
  • zwiększenie sprzedaży – sprawniejsze wystawianie oraz zarządzanie aukcjami na Allegro, eBayu czy Amazonie,
  • możliwość ekspansji na inne rynki, np. dzięki integracji z eBay.co.uk czy eBay.de,
  • bezpieczeństwo.

A także wiele innych. Wypróbuj system za darmo, a przekonasz się o tych wszystkich korzyściach osobiście – bo nie ma lepszego sposobu na zdobywanie praktycznej wiedzy niż wyrobienie sobie własnej opinii na temat systemu na „żywym organizmie” – jakim jest właśnie samo konto ErpBox.

ErpBox – znaleźliśmy tylko pozytywne opinie

ErpBox to system, który cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Mnóstwo sprzedawców korzystających z tego rozwiązania chwali je i zachęca do spróbowania. Sprzedawcy podczas dzielenia się pozytywną opinią wspominają przede wszystkim o zaoszczędzonych pieniądzach. Podsumowując – warto skorzystać z tego programu, jeśli jesteś przedsiębiorcą nastawionym na sukces, który szuka dodatkowych możliwości rozwoju swojej sprzedaży o nowe rynki. Jak wcześniej wspomniano – najlepiej o tej jakości usług przekonać się samemu.

Artykuł sponsorowany